„Manchester City“ neįveikė stringančios „Aston Villa“

Anglijos „Premier“ lygoje, Birmingamo mieste užfiksuotas netikėtas rezultatas. Vietos „Aston Villa“ klubas namuose 1:1 (0:0) sužaidė lygiosiomis su čempionais – „Manchester City“ futbolininkais.

„Manchester City“ neįveikė stringančios „Aston Villa“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 3, 2022, 10:49 PM

50-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį, kuomet Erlingas Haalandas po Kevino de Bruyne’o perdavimo pelnė įvartį.

Norvegui tai buvo jau 10-asis įvartis „Premier“ lygoje per šešeriais rungtynes.

Visgi, jis pergalės neatnešė. 74-ąją minutę Jacobas Ramsey pastebėjo baudos aikštelėje neprižiūrimą Leoną Bailey ir perdavė šiam kamuolį. Jamaikietis galingu smūgiu kamuolį pasiuntė į vartus ir išlygino rezultatą.

„Aston Villa“ nutraukė 3 pralaimėjimų seriją ir po 6 turų turėdama 4 taškus užima 17-ąją vietą. Mančesterio klubas su 14 taškų rikiuojasi 2-oje pozicijoje.