Ispanijos futbolo čempionate – „Barcelona“ ir Madrido „Real“ pergalės prieš Sevilijos komandas

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalėmis džiaugėsi „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipos. Abu klubas įrodė savo pranašumus prieš komandos iš Sevilijos miesto.

Rodrygo<br> Imago/Scanpix nuotr.

Sep 4, 2022, 8:29 AM

Čempionų titulą ginantys „Real“ futbolininkai namuose 2:1 (1:1) palaužė „Real Betis“ komandą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 9-ąją rungtynių minutę, kuomet Vinicius pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. „Real Betis“ rezultatą išlygino jau po 8 minučių, o įvarčio autoriumi tapo Sergio Canalesas.

Pergalingą įvartį 65-ąją minutę mušė Rodrygo. Federico Valverde atliko perdavimą į baudos aikštelę, o brazilas nestipriu smūgiu sugebėjo kamuolį įridenti į varžovų vartus. Tuo tarpu „Barcelona“ futbolininkai išvykoje 3:0 (2:0) susitvarkė su „Sevilla“.

Įvarčius katalonų komandoje pelnė Raphinha, Robertas Lewandowski ir Ericas Garcia.

Po 4 turų čempionate pirmauja Madrido „Real“, kuris laimėjęs visas rungtynes turi 12 taškų. Antroje pozicijoje su 10 taškų žengia „Barcelona“. Sevilijos „Real Betis“ su 9 taškais užima 3-ąją vietą, o „Sevilla“ ir toliau lieka su 1 tašku bei užima 17-ąją vietą.