„Manchester United“ su mačą pradėjusiu Cristiano Ronaldo pagaliau Europos lygoje džiaugėsi pergale

Ketvirtadienį startavo antrasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas. Pirmąją pergalę iškovojo anglų „Manchester United“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Moldovos Tiraspolio „Sheriff“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Sep 16, 2022, 12:18 AM, atnaujinta Sep 16, 2022, 12:20 AM

Svečius į priekį 17-ąją minutę išvedė Jadonas Sancho. 39-ąją minutę nuo 11 metrų baudinio rezultatą padvigubino portugalas Cristiano Ronaldo, kuriam tai buvo pirmasis įvartis šiame turnyre per visą karjerą.

C.Ronaldo žaidė iki 81 minutės. Tai buvo tik trečiasis žvaigždės pasirodymas aikštėje šį sezoną. Prieš tai jis žaidė Europos lygos mače su „Real Sociedad“ ir Anglijos pirmenybėse su „Brentford“.

Abu mačus tuomet Mančesteris pralaimėjo.

Po dvikovos futbolininkas brazilas Dani Alvesas įvardijo patį sunkiausią jo varžovą per karjerą. „Tai C.Ronaldo. Tas šiknius neleido nė sekundės ramiau pakvėpuoti. Aš prieš jį žaidžiau neblogai, bet vis tiek buvo sunku.

Tai įvarčių mušimo mašina“, – kalbėjo D.Alvesas, kai abu futbolininkai buvo varžovais 2006–2009 metais.

Tuomet portugalas atstovavo Madrido „Real“, o brazilas – „Barcelona“.