Sugrįžusioje „Premier“ lygoje – „Fulham“ ir „Aston Villa“ pergalės

Po dviejų savaičių sugrįžusioje Anglijos „Premier“ lygoje penktadienį įvyko dvi rungtynės. Birmingamo „Aston Villa“ namuose 1:0 (1:0) įveikė „Southampton“, o „Fulham“ išvykoje 3:2 (0:1) pranoko „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Sugrįžusioje „Premier“ lygoje – „Fulham“ pergalė<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 16, 2022, 11:57 PM

„Aston Villa“ ekipos pergalingą įvartį 41-ąją minutę pelnė Jacobas Ramsey. Anglas pasinaudojo varžovų klaidomis gynyboje ir kamuolį į vartus pasiuntė iš kelių metrų.

Kitose rungtynėse pirmieji įvartį pelnė „Nottingham Forest“. Kamuolį į vartus 11-ąją minutę siuntė Taiwo Awoniyi.

Visgi, antrajame kėlinyje „Fulham“ nuo 54-osios iki 60-osios minutės pelnė net 3 įvarčius. Jų autoriais tapo Kenny Tete, Joao Palhinha ir Harrisonas Reedas.

Atsilikimą 77-ąją minutę sumažino Lewisas O’Brienas.