Penktadienį UEFA Tautų lygoje pabiro staigmenos. Vengrijos futbolininkai išvykoje 1:0 (1:0) palaužė Vokietijos rinktinę, o italams 0:1 (0:0) pralaimėję anglai iškrito iš A lygos.

Tautų lygoje vengrai įveikė Vokietijos rinktinę, anglai iškrito iš stipriausios lygos<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 23, 2022, 11:45 PM

Leipcige vykusiose Vokietijos ir Vengrijos 3-ios grupės rungtynėse įvartis krito 17-ąją minutę.

Po kampinio Adamas Szalai įspūdingu smūgiu su kulnu kamuolį nukreipė į tolimąjį vartų kampą , taip palikdamas Andre ter Stegeną stovėti vietoje.

Kitose grupės rungtynėse italai Milane priėmė Anglijos futbolininkus.

Įvartį 68-ąją minutę pelnė Giacomo Raspadori. Italas sulaukė Leonardo Bonucci perdavimo iš kitos aikštės pusės, o pasitaisęs kamuolį šį nukreipė į dešinįjį vartų kampą.

3-oje grupėje pirmauja vengrai. Sužaidus 5 rungtynes jie savo sąskaitoje turi 10 taškų. Italai su 8 taškais žengia 2-oje pozicijoje, vokiečiai su 6 taškais treti. Anglijos rinktinė savo sąskaitoje turi tik 2 taškus ir likus žaisti tik vienerias rungtynes tapo aišku, jog Anglijos futbolininkai iš paskutinės pozicijos nekils ir kris į B lygą.