„Žalgirio“ derbį laimėję vilniečiai žais LFF taurės finale

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai namuose 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) po pratęsimo nugalėjo „Kauno Žalgirį“ ir patekę į LFF taurės pusfinalį gins čempionų titulą.

„Žalgirio“ derbį laimėję vilniečiai žais LFF taurės finale<br>V. Ščiavinsko nuotr.

Oct 1, 2022, 7:58 PM

Pirmasis rungtynių įvartis krito 39-ąją minutę, kuomet kamuolį į svečių vartus pasiuntė šveicaras Oliveris Buffas.

Vilniečiai buvo jau šalia pergalės, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis, jau per teisėjo pridėtą laiką Nemanja Ljubisavljevičius nesėkmingai sužaidė gynyboje ir įsimušė kamuolį į savus vartus.

Pratęsimo metu pergalingas įvartis krito 110-ąją minutę. Joelis Bopesu išmaudė kauniečių gynybą, o po jo perdavimo Mathiasas Oyewusi mušė pergalingą įvartį.

Rungtynių įrašas:

Kitame pusfinalyje susitiks Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Panevėžys“.

Finalas bus žaidžiamas spalio 16 dieną. Tikimasi, kad rungtynės vyks Kaune, naujajame Dariaus ir Girėno stadione.