Vokietijoje rezultatyvios rungtynės baigėsi „Borussia“ pralaimėjimu

Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ futbolininkai išvykoje 2:3 (1:0) nusileido „Koln“ ekipai.

Vokietijoje rezultatyvios rungtynės baigėsi „Borussia“ pralaimėjimu<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 1, 2022, 6:28 PM, atnaujinta Oct 1, 2022, 6:39 PM

Julianas Brandtas 31-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu išvedė „Borussia“ ekipą į priekį po tikslaus Jude’o Bellinghamo perdavimo.

Pačiam J.Bellinghamui šios rungtynės įsimins visiems laikams. 19-metis anglas pirmą kartą atliko ir kapitono funkcijas aikštėje.

Visgi, šeimininkai anglo šventę sugadino. Po pertraukos Florianas Kainzas, Steffenas Tiggesas ir Dejanas Ljubičičius pasižymėjo tiksliais smūgiais bei suteikė „Koln“ ekipai svarią persvarą.

78-ąją minutę Benno Schmitzas pasiuntė kamuolį į savo vartus, tačiau tai „Koln“ ekipai nesutrukdė švęsti pergalės.