UEFA Čempionų lygoje – Austrijos ir Vokietijos klubų pergalės

Tęsiasi UEFA Čempionų lygos grupių etapo kovos. Trečiadienį žaidžiami aštuoni susitikimai, kurių rezultatą galite sekti portale lrytas.lt.

Zagrebo futbolininkai.<br> sipapress/scanpix nuotr.

Oct 5, 2022, 7:42 PM, atnaujinta Oct 5, 2022, 9:38 PM

F grupėje Leipcigo „RB“ 3:1 (1:1) nugalėjo Glazgo „Celtic“ komandą.

Šeimininkams pirmąjį įvartį 27-ąją minutę pelnė Christopheris Nkunku. Tiesa, jau 47-ąją minutę Jota išlygino rezultatą (1:1). Visgi vokiškas įvarčių lietuvis prapliupo 64-ąją min., kai pasižymėjo Andre Silva. Portugalas dar kartą pasižymėjo 77-ąją min. (3:1), taip palaidodamas svečių viltis.

Tai buvo pirmoji vokiečių pergalė turnyre, kuri leido pakilti iš F grupės dugno, kur lieka Škotijos klubas.

E grupėje Austrijos „Salzburg“ 1:0 (0:0) įveikė Zagrebo „Dinamo“ futbolininkus. Vienintelis įvartis krito 71-ąją minutę, kai nuo 11 m žymos pasižymėjo šveicaras Noah Okaforas. „Salzburg“ po šios pergalės su penkiais taškais kyla į pirmąją grupės vietą. Zagrebo komanda su trimis taškais užima trečiąją vietą.

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį žaidžiami dar šeši mačai. Apie juos skaitykite čia.