„Manchester United“ išvargo pergalę Kipre

Šiemet UEFA Čempionų lygoje nesivaržanti „Manchester United“ sulaukia rimtų iššūkių ir UEFA Europos lygos turnyre. Šį kartą Anglijos futbolo milžinas turėjo vargo Kipre.

C.Ronaldo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 7, 2022, 12:17 AM

„Manchester United“ tik po atkaklios kovos išvykoje 3:2 (0:1) pranoko Nikosijos „Omonia“ futbolininkus.

Rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai. 34-ąją min. juos į priekį išvedė Karimas Ansarifardas.

Po pertraukos Mančesterio klubui pavyko reabilituotis – 53-ąją min. rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas, 63-ąją min. svečius į priekį išvedė Anthony Martialis.

84-ąją min. M.Rashfordas pridėjo dar vieną taiklų smūgį, tačiau vos po minutės rungtynių intrigą atgaivino rezultatą sušvelninęs Nikolasas Panagiotou.

Vis dėlto išlyginti skaičių švieslentėje Kipro ekipai nepavyko ir sunkią pergalę iš svečių tvirtovės išsivežė „Manchester United“.

E grupėje „Raudonieji velniai“ po trijų sužaistų rungtynių savo sąskaitoje turi 6 taškus.

Pogrupyje pirmauja 9 taškus turinti „Real Sociedad“, trečioje vietoje rikiuojasi Tiraspolio „Sheriff“, o „Omonia“ vis dar lieka be taškų.