Anglijoje – 1-ąją minutę kritęs įvartis ir dramatiška „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“

Sekmadienį centrinėse Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse ietis surėmė šiame sezone spindinti Londono „Arsenal“ ir kol kas buksuojanti „Liverpool“.

„Arsenal“ šventė pergalę namuose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 9, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Oct 9, 2022, 10:59 PM

Intriguojančią ir įvarčių kupiną akistatą šalies sostinėje 3:2 (2:1) laimėjo aikštės šeimininkai.

Rungtynių įvarčių sąskaitą dar 58-ąją sekundę atidarė „Arsenal“ į priekį išvedęs Gabrielis Martinellis.

34-ąją min. skaičius švieslentėje išlyginti pavyko kamuolį į vartų tinklą nukreipusiam Darwinui Nunezui, tačiau iki pertraukos Londono klubą į pirmaujančios ekipos vaidmenį sugrąžino per pirmojo kėlinio pridėtą laiką pasižymėjęs Bukayo Saka.

Po pertraukos „Liverpool“ dar kartą pavyko išlyginti skaičius švieslentėje – 53-ąją min. įvartį įmušė Roberto Firmino.

Vis dėlto Anglijoje užtikrintai žygiuojantį „Arsenal“ į pergalę atvedė 76-ąją min. dar kartą apie save priminęs B.Saka.

Po pergalės „Arsenal“ su 24 taškais žengia pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu „Liverpool“ savo kraityje turi vos 10 taškų ir rikiuojasi dešimta.