Rungtynių pabaigoje gynyboje užsidariusi „Barcelona“ išsaugojo pergalingą rezultatą

Sekmadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse nelengvą pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa. Katalonijos klubas namuose 1:0 (1:0) pranoko „Celta Vigo“ futbolininkus.

Pedri (kairėje) pelnė vienintelį dvikovos įvartį.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2022, 12:01 AM

Vienintelį dvikovos įvartį 17-ąją min. įmušė Pedri.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjusi „Barcelona“ sustojo po pertraukos. Antrojo kėlinio metu Xavi auklėtiniai nebebuvo panašūs į save, o svečiai vis dažniau grasino Katalonijos futbolo milžinų vartams.

Rungtynėms artėjant pabaigos link „Barcelona“ ėmė „atsimušinėti“ nuo savo priešininkų apgulties ir stengėsi kaip įmanydama išsaugoti trupią vieno įvarčio persvarą.

Dažnai aikštės šeimininkus gelbėjęs vartininkas Markas-Andre ter Stegenas lengviau atsipūtė tik nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, kuris lėmė nelengvą aikštės šeimininkų pergalę.

Po šio laimėjimo Xavi auklėtiniai su 22 taškais dalinasi pirmąją poziciją su Madrido „Real“ futbolininkais.

„Celta Vigo“ su 10 taškų po aštuonių turų žengia 11-oje vietoje.