Trečiadienio vakare UEFA Čempionų lygoje buvo užbaigtas ketvirtasis turas, kuriame netrūko įspūdingų rungtynių.

Po įspūdingo Čempionų lygos vakaro „Barcelona“ futbolininkai atsidūrė ties bedugnės kraštu<br> Imago/Scanpix nuotr.

Oct 12, 2022, 10:06 PM, atnaujinta Oct 13, 2022, 12:34 AM

C grupėje be pergalių žengianti Pilzeno „Viktoria“ namuose 2:4 (0:4) nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai.

„Bayern“ reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje. Bavarai per pirmas 45 minutes varžovams atseikėjo net 4 įvarčius. Du įvarčius pelnė Leonas Goretzka, po vieną pridėjo Sadio Mane ir Thomasas Mulleris.

Po pertraukos Adamas Vlkanova ir Janas Klimentas sugebėjo pelnyti įvarčius, tačiau rungtynių baigties jie nepakeitė.

Pirmosios klubų rungtynės baigėsi „Bayern“ pergale 5:0.

Kitose šios grupės rungtynėse „Barcelona“ po dramatiškų rungtynių 3:3 (1:0) sužaidė lygiosiomis su Milano „Inter“ komanda.

„Barca“ pirmieji pelnė įvartį. 40-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo Ousmane’as Dembele iš kelių metrų kamuolį pasiuntė į vartus.

Alessandro Bastoni 50-ąją minutę atliko nuostabų perdavimą Nicolo Barellai, kuris smūgiu iš kelių metrų sugebėjo išlyginti rezultatą, o 63-ąją minutę Lautaro Martinezas puikiu smūgiu į kairįjį vartų kampą išvedė „Inter“ futbolininkus į priekį.

82-ąją minutę Robertas Lewandowski po nesėkmingo „Inter“ gynėjo žaidimo savo baudos aikštelėje sugebėjo rezultatą išlyginti.

Šou ties tuo nesibaigė. L.Martinezas 89-ąją minutę atliko aukščiausio lygio perdavimą Robinui Gosensui, kuris tiksliu smūgiu pelnė trečiąjį svečių įvartį.

Katalonų kailį ir vėl gelbėjo R.Lewandowski. Lenkas tiksliu smūgiu sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus ir vėl išlyginti rezultatą.

4-ąją pridėto laiko minutę Kristjanas Asllani atsidūrė vienas prieš šeimininkų vartininką, tačiau Marcas-Andre ter Stegenas sugebėjo apsaugoti savo vartus.

Dar po trijų minučių „Inter“ treneris Simone Inzaghi sulaukė raudonos kortelės, o po kelių akimirkų R.Gosensas atliko gerą smūgį su galva, tačiau M.ter Stegenas ir vėl gelbėjo savo komandą.

Pirmoji šių klubų akistata Italijoje baigėsi šeimininkų pergale 1:0.

„Bayern“ su 12 taškų savo sąskaitoje pirmauja grupėje ir jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. „Inter“ su 7 taškais užima antrąją vietą. „Barca“ su 4 taškais rikiuojasi trečioje pozicijoje. „Viktoria“ pralaimėjo visas 4 rungtynes ir užima paskutinę vietą.

A grupėje Glazgo „Rangers“ futbolininkai namuose 1:7 (1:1) nesugebėjo pasipriešinti „Liverpool“ ekipai.

Sėkmingiau startavo šeimininkai. 17-ąją minutę Scottas Arfieldas pasiuntė kamuolį į kairį apatinį vartų kampą ir išvedė „Rangers“ futbolininkus į priekį.

Pranašumu Glazgo klubas džiaugėsi neilgai. 24-ąją minutę po Konstantinos Tsimikas pakelto kampinio Roberto Firmino smūgiu galva pelnė įvartį.

55-ąją minutę R.Firmino pelnė savo antrąjį įvartį ir išvedė Anglijos ekipą į priekį. R.Firmino puikaus pasirodymo ties tuo nebaigė. Po 11 minučių brazilas atliko rezultatyvų perdavimą Darwinui Nunezui.

Po keitimo į aikštę žengęs Mohamedas Salah nuo 76-osios iki 82-osios minutės pelnė tris įvarčius. Egiptietis įsirašė dar kartą savo pavardę į rekordų knygą, kadangi tai buvo greičiausias „hat-trickas“ Čempionų lygos istorijoje.

Harvey Elliottas 89-ąją minutę tiksliu smūgiu padėjo paskutinį tašką rungtynėse.

Pirmosios klubų tarpusavio rungtynės baigėsi „Liverpool“ pergale 2:0.

„Rangers“ pralaimėję visas 4 rungtynes užima paskutinę vietą, o „Liverpool“ su 9 taškais rikiuojasi antroje pozicijoje.

B grupėje Lėverkuzeno „Bayer“ namuose 0:3 (0:1) buvo sutriuškinti „Porto“ futbolininkų.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 4-ąją rungtynių minutę. Galeno pergudravo kelis varžovus ir tiksliu smūgiu nepaliko šansų Lukašui Hradecky.

Po pertraukos rungtynių teisėjas paskyrė du 11 metrų baudinius į šeimininkų vartus, o juos sėkmingai realizavo Mehdi Taremi.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes 2:0 laimėjo „Porto“.

„Porto“ su 6 taškais užima antrąją vietą, „Bayer“ su 3 taškais užima paskutinę vietą grupėje.

D grupėje Londono „Tottenham“ klubas namuose 3:2 (3:1) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Frankfurto ekipa 14-ąją minutę išsiveržė į priekį , kuomet Daichi Kamada pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau vėliau sekė „Tottenham“ dominavimas.

Heung-Min Sonas pelnė įvarčius 20 ir 36-ąją minutę, o 28-ąją minutę Harry Kane’as realizavo 11 metrų baudinį.

60-ąją minutę „Eintracht“ gynėjas Tuta gavo raudoną kortelę, tačiau Faride Alidou 87-ąją minutę tiksliu smūgiu sušvelnino atsilikimą. Pirmoji klubų akistata baigėsi lygiosiomis 0:0.

Kitose D grupės rungtynėse „Sporting“ namuose 0:2 (0:2) nepasipriešino „Marseille“ komandai.

„Sporting“ bėdos prasidėjo 19-ąją minutę, kuomet Ricardo Esgaio už pražangą užsidirbo antrą geltoną kortelę, po kurios žaidėjas buvo išvarytas, o į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Jį sėkmingai realizavo Matteo Guendouzi, o 30-ąją minutę Alexis Sanchezas padvigubino svečių persvarą.

Šeimininkų galimybės išsigelbėti žlugo 61-ąją minutę, kuomet antrą geltoną kortelę užsidirbo Pedro Goncalevesas.

„Marseille“ pirmąsias tarpusavio rungtynes namuose laimėjo 4:1.

D grupėje su 7 taškais pirmauja „Tottenham“. „Marseille“ turėdami 6 taškus rikiuojasi antroje vietoje, „Sporting“ turi tiek pat taškų savo sąskaitoje, tačiau užima trečiąją vietą. „Eintracht“ su 4 taškais užima paskutinę vietą.