Po „Barcelona“ košmaro – Xavi išvada: „Šiemet Čempionų lyga mums yra per žiauri“

„Barcelona“ futbolo ekipa visiškai komplikavo savo padėtį UEFA Čempionų lygos C grupėje. Trečiadienį Katalonijos milžinas savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:0) su Milano „Inter“ futbolininkais. Vis dėlto šios lygiosios Xavi auklėtiniams prilygsta pralaimėjimui, nes pergalė prieš Italijos ekipą aikštės šeimininkams buvo itin reikalinga.

Xavi neliko patenkintas rungtynėmis.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Oct 13, 2022, 11:37 AM

Po šių lygiųjų „Barcelona“ atsidūrė ties prarajos riba – norėdama žengti į Čempionų lygos aštuntfinalį ji privalo laimėti likusias dvejas rungtynes prieš Miuncheno „Bayern“ ir Plzeno „Viktoria“ klubus bei tikėtis, kad „Inter“ ekipa kris po grupės autsaidėrės (Viktoria) kojomis.

Po trečiadienio dvikovos „Barcelona“ strategas suprato susidariusios padėties rimtumą ir pridūrė, kad nesėkmingą pasirodymą prieš Milano ekipą nulėmė klaidos.

„Šią dvikovą vertinu neigiamai. Šiemet Čempionų lyga mums yra per žiauri.

Eilinį kartą antrajame kėlinyje padarėme per daug klaidų. Lygiai tas pats buvo tiek Miunchene, tiek Milane. Dabar nesame priklausomi nuo savęs. Ši situacija labai sunki.

Futbolas yra klaidų žaidimas. Pirmajame kėlinyje nenusileidome priešininkams, pirmavome, buvome laimingi, tačiau vėliau turėjome brangiai sumokėti už klaidas gynyboje. Tai mums kainavo šias rungtynes.

Dabar koncentruosimės į Ispanijos futbolo čempionatą“, – samprotavo Xavi.

Šiam futbolo specialistui stojus prie „Barcelona“ ekipos vairo Katalonijos klubas Čempionų lygoje laimėjo vos vienerias iš šešerių žaistų rungtynių.

Ilsėtis Xavi auklėtiniai neturės kada. Jau sekmadienį Katalonijos klubas išvykoje kausis prieš principinį varžovą Madrido „Real“.