„Barcelona“ per 7 minutes pelnė 3 įvarčius

Po pralaimėjimo savaitgalį Ispanijos čempionato „El Clasico“ mače Madrido „Real“ ekipai, „Barcelona“ klubas atsitiesė ketvirtadienį akistatoje su „Villarreal“ komanda, kurią katalonai sutriuškino 3:0 (3:0).

Robertas Lewandowskis<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 21, 2022, 12:31 AM

Dvikovos baigtis buvo nulemta per 7 minutes pirmame kėlinyje, kai „Barcelona“ įmušė visus tris įvarčius: pradžioje du įvarčius – 31-ąją ir 35 min. – pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, o jau 38 minutę tašką padėjo Fati.

„Barcelona“ po dešimties sužaistų rungtynių turi surinkusi 25 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių vietoje.

Katalonai nusileidžia tik pirmoje vietoje esančiam „Real“ klubui, kuris savo sąskaitoje turi surinkęs 28 taškus.