Dortmundo „Borussia“ Vokietijoje varžovams atseikėjo 5 įvarčius

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai Vokietijos futbolo čempionate 5:0 (3:0) namuose sutriuškino „Stuttgart“ ekipą.

„Borussia“ Vokietijoje varžovams atseikėjo 5 įvarčius<br> firo Sportphoto/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2022, 11:02 PM

Savo šou „geltoni-juodi“ pradėjo jau 2-ąją minutę. Po puikaus Niklaso Sule perdavimo Jude’as Bellinghamas galingu smūgiu į kairį apatinį vartų kampą išvedė Dortmundo komandą į priekį.

Po 9 minučių jau N.Sule sulaukė puikaus perdavimo iš Raphaelio Guerreiro ir iš kelių metrų kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Pirmąjį kėlinį įvarčiu 44-ąją minutę uždarė Giovanni Reyna.

Po pertraukos 53-ąją minutę J.Bellinghamas pelnė antrąjį savo įvartį, o Youssoufa Moukoko 72-ąją minutę padėjo paskutinį tašką rungtynėse.

„Borussia“ po 11 rungtynių savo sąskaitoje turi 19 taškų ir užima 5-ąją vietą. „Stuttgart“ ekipa po 8 taškai rikiuojasi 16-oje pozicijoje.