„Tottenham“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Tottenham“ futbolininkai namuose 1:2 (0:2) pralaimėjo „Newcastle United“ klubui.

„Tottenham“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2022, 8:36 PM

Pirmasis įvartis krito 31-ąją minutę. Hugo Llorisas išbėgęs iš vartų stengėsi išmušti kamuolį kuo toliau, tačiau grubiai suklydo ir tuo sėkmingai pasinaudojo Callumas Wilsonas. Puolėjas perkėlė kamuolį per varžovų vartininką ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

40-ąją minutę H.Llorisas smūgiu nuo vartų nesugebėjo atlikti sėkmingo perdavimo ir kamuolį gavęs Miguelis Almironas lyg vijurkas įbėgo į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu padvigubino svečių persvarą.

„Tottenham“ rezultatą sušvelnino 54-ąją minutę. Po kampinio krisdamas ant vejos Harry Kane’as sugebėjo su galva kamuolį nukreipti į vartus.

Tai buvo pirmasis Londono ekipos pralaimėjimas namuose šį sezoną.

„Tottenham“ po 12 rungtynių turi 23 taškus ir užima 3-ąją vietą. Niukaslo klubas su 21 tašku rikiuojasi 4-oje pozicijoje.