„Sūduvai“ – skaudus kirtis: suklupusi Šiauliuose iškrito iš lyderių trejeto

Lietuvos futbolo lygoje šeštadienį sužaistose 34 turo rungtynėse du įvarčius per tris minutes pelnę „Šiauliai“ namuose 2:0 (2:0) sudavė rimtą smūgį Marijampolės „Sūduvai“.

Šiauliečiai nuliūdino svečius.<br> alyga.lt nuotr.

Oct 29, 2022, 9:24 PM

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygis žaidimas.

Pirmą rimtą galimybę sukūrė šiauliečiai – Eligijaus Jankausko slalomas baudos aikštelėje buvo įspūdingai sustabdytas vartininko Tomo Švedkausko. Į tai svečiai atsakė pavojingu Xabi Auzmendi smūgiu kontratakoje.

Kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ sudavė du smūgius varžovams.

38 minutę po Roko Lekiato perdavimo į vartininko aikštelę tikslų smūgį galva smeigė E. Jankauskas.

Vos po trijų minučių marijampoliečiai nesustabdė Danielio Romanovskio, kuris prasiveržė link baudos aikštelės linijos ir pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą. Tai buvo jau 8-asis saugo įvartis šiame sezone.

Po pertraukos šiauliečiai pademonstravo drausmingą gynybą ir nuolaidų „Sūduvai“ nesuteikė. Rezultatas nepakito iki dvikovos pabaigos.

44 taškus surinkusi „Šiauliai“ rikiuojasi septinti.

Dėl vietos Europos turnyruose kovojanti „Sūduva“ (54 tšk.) žengia ketvirta, bet po turo gali smuktelėti į penktą poziciją.