Atrankos turnyre Gruzijoje – 17-mečių rinktinės lygiosios su Izraelio atstovais

Pirmąjį tašką UEFA Europos vaikinų iki 17 m. futbolo čempionato atrankos turnyre Gruzijoje penktadienį pelnė Lietuvos rinktinė, sužaidusi 1:1 su Izraelio atstovais.

Lietuvos 17-mečių rinktinė.<br> LFF nuotr.

Oct 29, 2022, 8:39 AM, atnaujinta Oct 29, 2022, 8:49 AM

Lietuviams lemiamos bus rungtynės su šeimininkais pirmadienį 16 val. Rustavyje.

Mūsiškiai turnyre startavo antradienį pralaimėdami anglams 1:3. Izraeliečiai buvo pelnę 3 taškus nugalėdami turnyro šeimininkę Gruzijos rinktinę 3:1.

Antrajame ture Anglija sutriuškino Gruziją 6:2 ir su 6 taškais jau užsitikrino bilietą į kitą etapą.

Izraelis turi 4 taškus, Lietuva – 1, Gruzija – 0.

Lietuviams reikia įveikti šeimininkus ir tikėtis Izraelio pralaimėjimo, tačiau su 4 taškais užėmus trečiąją vietą irgi yra vilčių patekti į kitą etapą.

Roberto Kilino treniruojami lietuviai rungtynėse su Izraeliu džiaugėsi įvarčiu jau 6-ąją minutę pasižymėjus Lukui Jonaičiui.

Besibaigiant kėliniui Izraelio rinktinės puolėjas Karemas Zoabis išlygino rezultatą.

Varžovai nuo 47 minutės turėjo verstis be pašalinto K. Zoabio, prieš save išvydusio antrą geltoną kortelę.

Tačiau nė vienai iš ekipų nepavyko pakeisti rezultato, tad komandos išsiskyrė taikiai.

Rungtynių statistika

Izraelis – Lietuva 1:1 (1:1)

Tbilisio marių techninio centro stadionas. Teisėjas – Ferencas Karako (Vengrija)

Įvarčiai: 37 min. Karemas Zoabis (Izraelis); 6 min. Lukas Jonaitis (Lietuva)

Įspėti: 29 min. Karemas Zoabis (Izraelis); 52 min. Jonas Usavičius, 88 min. Karolis Šutovičius (Lietuva)

Pašalintas: 47 min. Karemas Zoabis (Izraelis)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Matas Latvys, Nojus Vytis Audinis, Karolis Šutovičius, Augustas Tamaševičius, Ugnius Avizovas (46 min. Ąžuolas Indriulis), Mantas Monkelis, Mantas Malatokas (89 min. Ernestas Janušas Zdanovičius), Nikita Pavlovskis (89 min. Brooklynas Leipus), Jonas Usavičius (60 min. Patrikas Pranckus), Lukas Jonaitis (76 min. Emilijus Jermolajevas). Atsargoje: Ernestas Lysionokas, Regnaras Krotas, Motiejus Šapola, Adrianas Karpovas.