Svajonių pabaiga: italams nusileidęs „Kauno Žalgiris“ pasitraukė iš UEFA salės futbolo Čempionų lygos

„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai šeštadienį sužaidė paskutines UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynes Prienuose ir baigė savo pasirodymą šio sezono turnyre. Dentinho auklėtiniai rezultatu 2:7 (2:3) pralaimėjo Italijos „Feldi Eboli“ ekipai, kuri ir žengė į kitą etapą.

Kauniečiai neatsilaikė prieš italus.<br> E.Šemioto nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 29, 2022, 10:13 PM

Sužaidus keletą minučių rungtynėse Italijos komanda išsiveržė į priekį, bet vos po kelių akimirkų rezultatą žalgiriečiams pavyko išlyginti – 1:1.

„Feldi Eboli“ komanda po dar dviejų minučių vėl įgijo pranašumą, kurį panaikinti „Kauno Žalgiriui“ pavyko tik įpusėjus kėliniui, kai pasižymėjo Wepe – 2:2.

Pirmame kėlinyje pražangų prisirinkę kauniečiai pačioje kėlinio pabaigoje galiausiai gavo ir šeštą pražangą, kurią įvarčiu po tikslaus baudos smūgio pavertė Venancio – 2:3.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ stengėsi lyginti rezultatą, tačiau pralaužti varžovų gynybos niekaip nepavyko.

Sužaidus pusę antro kėlinio „Feldi Eboli“ pranašumą padidino Guilhermao, o vėliau, kai Lietuvos salės futbolo čempionai žaidė be vartininko, krito dar trys įvarčiai į „Kauno Žalgirio“ vartus.

Iš pradžių du įvarčius pelnė Luizinho, o tašką rungtynėse padėjo dar vieną baudos smūgį realizavęs Andre Fantecele.

Rungtynių dėl dviejų geltonų kortelių nebaigė Kaique.