Madrido „Real“ savo stadione prarado du taškus: nepajėgė palaužti priešpaskutinės komandos

Ispanijos futbolo čempionato 12-ojo turo rungtynėse Madrido „Real“ iškovojo tik tašką, namuose sužaidęs 1:1 su „Girona“, kur mačą pradėjo būdama priešpaskutinėje vietoje.

Toni Kroosas buvo pašalintas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2022, 7:37 PM, atnaujinta Oct 30, 2022, 7:40 PM

„Real“ surinko 32 taškus ir tik tašku dabar lenkia amžinąją konkurentę „Barcelona“, kuri šeštadienį išvargo pergalę 1:0 svečiuose prieš „Valencia“.

Madridiečiai iki pertraukos nieko nenuveikė, tačiau 70 min. „Real“ ėmė pirmauti Viniciuso įvarčio.

Tai truko neilgai – 80 min. Cristophas Stuani iš 11 m baudinio rezultatą išlygino, kai teisėjas nubaudė madridiečius už žaidimą ranka.

Nors 90 min. madridiečiai įmušė, įvartis buvo atšauktas po vaizdo peržiūros.

90+1 min. už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas „Real“ saugas Toni Kroosas, tad paskutinėmis minutės šeimininkams trūko ir žaidėjų šturmuojant vartus.

Teisėjas pridėjo net 11 minučių, bet rezultatas nepasikeitė.