Varžovus sutriuškinęs „Leipzig“ žengė į Čempionų lygos aštuntfinalį

Bilietą į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį iškovojo „Leipzig“ ekipa. Vokietijos futbolo klubas trečiadienį vykusiose rungtynėse išvykoje 4:0 (1:0) sutriuškino Donecko „Šachtar“ futbolininkus ir F grupėje užėmė antrąją poziciją.

Paaiškėjo dar vienas Čempionų lygos aštuntfinalio dalyvis.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Tęsiasi Čempionų lygos kovos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 2, 2022, 7:38 PM, atnaujinta Nov 2, 2022, 9:34 PM

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje įvarčiais pasižymėjo Christopheris Nkuku (10 min.), Andre Silva (50 min.), Dominikas Szoboszlai'us (62 min.) ir Dani Olmo (68 min.).

Pralaimėjimą patyrusi „Šachtar“ F grupėje finišavo trečia ir savo žygį pratęs UEFA Europos lygoje.

Tuo pat metu vykusioje dvikovoje pogrupio nugalėtoja Madrido „Real“ savo aikštėje 5:1 (2:0) nepasigailėjo grupės autsaiderės Glazgo „Celtic“.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo