Po dramatiškos mačo pabaigos ir E. Haalando įvarčio „Manchester City“ palaužė „Fulham“

Anglijos futbolo čempionate nugalėtojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas“ nuo 26-osios minutės žaidė dešimtyje, tačiau paskutinėmis akimirkomis palaužė Londono „Fulham“ klubą 2:1 (1:1).

E.Haalandas padovanojo „Manchester City“ pergalę.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-11-05 20:12, atnaujinta 2022-11-05 22:45

Dėl pirmosios vietos turnyro lentelėje su Londono „Arsenal“ kovojantys Mančesterio žaidėjai į priekį išsiveržė 17 minutę, o įvartį pelnė J. Alvarezas.

Tačiau jau 26–ąją min. „City“ neteko vieno žaidėjo – dėl paskutinės vilties pražangos raudoną kortelę gavo J. Cancelo, o A. Pereira 28-ąją min. tiksliai realizavo 11 m baudinį. rezultatas tapo 1:1.

Antrame kėlinyje Mančesterio atstovai džiaugėsi, kai 74–ąją min. E. Haalandas pelnė įvartį. Tačiau po VAR sistemos peržiūros jis nebuvo įskaitytas.

Bet norvegas savo vis dėlto pasiekė per pridėto laiko penktąją minutę, tiksliai mušęs nuo 11 m atžymos ir „Manchester City“ padėjęs nugalėti 2:1.

Bent parą čempionas bus pirmoje pozicijoje ir lauks „Arsenal“ mačo su Londono „Chelsea“ ekipa.

22-iejų E.Haalandas pakartojo 2013-siais „Liverpool“ ekipoje žaidusio Luiso Suarezo rekordą, per 10 mačų pelnęs 16 įvarčių.