Svarbią pergalę iškovoję „Riteriai“ išliko kovoje dėl A lygos medalių

„Optibet A lygoje“ intriga kovoje dėl vietų, kurias suteiks šansą grumtis tarptautiniame fronte, tęsis iki paskutinio turo.

Vilniečiai šventė svarbią pergalę.<br>fkriteriai.lt nuotr.

Nov 13, 2022, 10:33 PM

35-ojo turo dvikovoje Vilniuje vietos „Riteriai“ 2:1 (1:1) palaužė į 4-ąją vietą nusileidusį „Panevėžį“.

Rungtynių pradžioje abi komandos pavojingais išpuoliais neišsiskyrė, o didesnį dėmesį skyrė žvalgybai.

28 minutę ledus pavyko pralaužti panevėžiečiams. Kampinio situacijoje Jeffrey Sarpongas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten aukščiau visų pašokęs Ulysse Diallo smeigė tikslų smūgį galva. Legionierius iš Malio pasižymėjo antrose rungtynėse iš eilės.

Jau tiksint pridėtai pirmojo kėlinio minutei „Riteriai“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pakelto kampinio Rokas Filipavičius pasinaudojo Nemanja Lakičiaus-Pesičiaus atmestu kamuoliu ir iš arti nuginklavo vartininką.

Po pertraukos efektyviau startavo vilniečiai. 54 minutę gražioje komandinėje atakoje Mindaugas Grigaravčius smūgiu galva išpildė Aleksandro Levšino perdavimą iš kairiojo krašto.

Vilniečiai atlaikė varžovų spaudimą bei iškovojo itin svarbią pergalę.