Įspūdingi L. Messi ir E. Fernandezo įvarčiai nukalė svarbią Argentinos pergalę

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo Argentinos rinktinė. Vieni iš turnyro favoritų po įspūdingų įvarčių 2:0 (0:0) įveikė Meksikos rinktinę.

Argentina – Meksika<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Argentina – Meksika<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Argentina – Meksika<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Nov 26, 2022, 8:43 PM, atnaujinta Nov 26, 2022, 11:26 PM

Pirmajame kėlinyje dominavo kieta kova, tačiau gražiais epizodais žiūrovai džiaugtis negalėjo.

Kamuolį kiek daugiau laiko kontroliavo argentiniečiai, tačiau tai naudos neatnešė. Meksikiečiai į vartus smūgiavo 3 kartus, argentiniečiai 2, bet nei vienas bandymas nebuvo pavojingas.

Meksikos rinktinė 64-ąją minutę akimirkai pamiršo gynyboje prižiūrėti Lionelį Messi ir argentinietis iš karto nubaudė varžovus. 35-erių futbolininkas paleido galingą smūgį per kojų mišką ir pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

87-ąją minutę Enzo Fernandezas įbėgęs į baudos aikštelę tarp 4 meksikiečių suklaidino varžovus ir paleido puikų smūgį į viršutinį dešinį vartų kampą.

Viena pagrindinių turnyro favoričių – Argentinos rinktinė tragiškai pradėjo pasaulio čempionatą. Pietų Amerikos futbolo milžinė pirmose rungtynėse netikėtai 1:2 nusileido Saudo Arabijos rinktinei.

Tuo tarpu meksikiečiai pirmose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su Lenkijos futbolininkais.

Argentina su Meksika iki šiol tarpusavyje sužaidė 10 kartų. 7 kartus laimėjo argentiniečiai, kartą meksikiečiai ir 2 kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis.