M. Neuerį nuginklavęs A. Morata nusilenkė Vokietijai: „Viena iš pasaulio čempionato favoričių“

Sekmadienį vykusiose pasaulio futbolo čempionato rungtynėse tarp Vokietijos ir Ispanijos futbolininkų 90 žaidimo minučių nugalėtojo neišaiškino. Ekipos išsiskyrė taikiu rezultatu 1:1 (0:0).

A.Morata.<br>Dpa/Scanpix nuotr.

2022-11-28 08:28, atnaujinta 2022-11-28 08:29

E grupės akistatoje pirmieji į priekį išsiveržė ispanai. 62-ąją minutę taikliu smūgiu juos į priekį išvedė po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

Pralaimėjimu čempionatą pradėję ir prie sienos prispausti vokiečiai skaičius švieslentėje išlygino mačo pabaigoje – 83-ąją minutę pasižymėjo taip pat po keitimo pasirodęs Niclasas Fullkrugas

Pasibaigus dvikovai Ispanijos įvarčio autorius A.Morata negailėjo šiltų žodžių priešininkams.

„Vokietija yra puiki komanda, ji turėjo savo galimybę pasižymėti ir ja pasinaudojo. Lygiosios nėra blogas rezultatas, turime atsižvelgti į tai, kad Vokietijos rinktinė yra labai stipri.

Turime pasimokyti iš šių rungtynių ir eiti į priekį. Vokiečiai buvo gerai pasiruošę dvikovai, dengė mūsų pagrindinius žaidėjus.

Manau, kad Vokietija yra viena iš pasaulio čempionato favoričių“, – „Marca“ cituoja 30-mečio Madrido „Atletico“ futbolininko žodžius.

Paskutiniajame ture Vokietija kovos su Kosta Rikos futbolininkais, o Ispanijos lauks japonų iššūkis.