Neįtikėtinas šou Katare: šešių įvarčių Kamerūno ir Serbijos drama nugalėtojo neišaiškino

Pasaulio futbolo čempionate – tikra įvarčių fiesta. Pirmadienį vykusiose G grupės rungtynėse ietis surėmė Serbijos ir Kamerūno futbolo rinktinės. Įvykių ir veiksmo kupinoje dramoje momentas vijo momentą visos akistatos metu.

Serbijos ir Kamerūno akistata.<br>AP/Scanpix nuotr.
Serbijos ir Kamerūno akistata.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Serbijos ir Kamerūno akistata.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 28, 2022, 11:43 AM, atnaujinta Nov 28, 2022, 2:02 PM

Serbija ir Kamerūnas sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (2:1).

Aktyviau rungtynes pradėję Serbijos futbolininkai ilgai pirmosios progos pasižymėti nelaukė – dar 10-ąją akistatos minutę galingu smūgiu apie save priminė A.Mitrovičius, bet jo smūgiuotas kamuolys trenkėsi į virpstą.

17-ąją min. 28-erių serbas turėjo dar vieną puikią progą – vienas prieš vartus atsidūręs futbolininkas smūgiavo šalia vartų.

Atakavo serbai, bet pirmieji įvartį įmušė Kamerūno futbolininkai. 29-ąją min. šią rinktinę į priekį išvedė serbų užmigusia gynyba pasinaudojęs Jenas Charlesas Castelletto.

Sutrikusi Serbijos rinktinė pirmojo kėlinio pabaigoje vos nesulaukė dar vieno kirčio – Kamerūno rinktinė turėjo gerą galimybė padvigubinti pranašumą, tačiau į vartus smūgiavo nesėkmingai.

Neįmuši tu – įmuša tau. Per pirmąją pirmojo kėlinio pridėto taiko minutę skaičius švieslentėje išlygino Strahinja Pavlovičius.

Vos po kelių minučių Serbiją į priekį išvedė Sergejus Milinkovičius-Savičius.

53-ąją minutę prasidėjo kamerūniečių triuškinimas – fantastiška kamuolio dalyba buvo palydėta į trečiąjį Serbijos įvartį, kurio autoriumi tapo Aleksandras Mitrovičius.

Intrigą aikštėje sugrąžino 64-ąją min. atsilikimą sušvelninęs Vincentas Akoubakaras, o 66-ąją min. rezultatą išlygino serbų pamirštas Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Nors pavojingų epizodų netrūko, tačiau likusi rungtynių dalis buvo sužaista be įvarčių ir komandos pasidalino po tašką.

Kol kas tiek Kamerūnas, tiek ir Serbija G pogrupyje yra vienintelės pergalių neiškovojusios rinktinės.

Pirmajame ture kamerūniečiai 0:1 nusileido Šveicarijai, o Serbija 0:2 krito prieš favoritę Braziliją.

Kitame G grupės mače pirmadienį susikaus Brazilijos ir Šveicarijos rinktinės.