Pradėjo pergale, bet keliauja namo: Ekvadoras pralaimėjo mūšį dėl bilieto į aštuntfinalį Senegalui

Pasaulio futbolo čempionate antradienį A grupės trečiojo turo rungtynėse į kovą stojo Ekvadoro ir Senegalo rinktinės. Žūtbūtinėje akistatoje dėl bilieto į aštuntfinalį 2:1 (1:1) triumfavo Senegalo futbolininkai.

K.Koulibaly pelnė pergalingą Senegalo įvartį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Ismaila Sarras uždirbo ir įmušė baudinį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Kataro ir Senegalo rinktinių dvikova.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2022-11-29 17:48, atnaujinta 2022-11-29 19:04

Ekvadoro rinktinę šiame mače tenkino ir lygiosios.

Pirmajame kėlinyje įvartį praleidę ekvadoriečiai buvo išlyginę rezultatą po pertraukos, tačiau po minutės vėl atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje ir liko treti.

Senegalas surinko 6 taškus ir aštuntfinalyje žais su B grupės nugalėtojais.

Ekvadoras su 4 taškais liko trečias ir keliauja namo.

Rungtynės. Mačą aktyviau pradėjo Ekvadoro rinktinė, bet Senegalas atsakė aštriais išpuoliais.

Visą kėlinį aikštėje vyko atkakli kova daugiausiai viduryje aikštės. Aktyvesni buvo senegaliečiai, kuriems lygiosios prilygo pralaimėjimui.

Senegalo rinktinė net 10 sykių iki pertraukos smūgiavo į vartus, o Ekvadoras atsitraukė į gynybą.

44-ąją min. Senegalas pagaliau pralaužė ekvadoriečių gynybą taikliu smūgiu nuo 11 m žymos. Baudinys buvo skirtas už Piero Hincapie pražangą baudos aikštelėje.

45+3 min. Ilimanas Ndiaye turėjo progą padidinti skirtumą, bet nepataikė į vartus.

Po pertraukos Ekvadoras privalėjo, tačiau ilgai nieko negalėjo suregzti.

Vis dėlto 68 min. po kampinio rezultatas tapo 1:1. Kamuolį į vartus nukreipė Moises Caicedo.

Tačiau Ekvadoro džiaugsmas truko trumpai.

70 min. Khalidou Koulibaly po baudos smūgio pirmas prišoko prie numesto kamuolio ir galingai spyrė į vartus -rezultatas tapo 1:2. Tai pirmasis gynėjo įvartis rinktinėje per 67 rungtynes.

76 min. Gonzalo Plata galėjo išlyginti rezultatą, bet sudelsė smūgiuoti pirmu lietimu.

Iki rungtynių. Siekiant bilieto į aštuntfinalį senegaliečiams būtina pergalė.

Jie čempionatą pradėjo pralaimėjimu 0:2 Nyderlandams, o bet paskui 3:1 įveikė Katarą.

Ekvadoro rinktinei pakanka lygiųjų – ji įveikė Katarą 2:0 ir sužaidė 1:1 su Nyderlandais.

Iki šiol komandos nėra kovoję tarpusavyje.