Po pertraukos įvarčius pradėjusi mušti Argentina įveikė Lenkiją, su kuria čempionatą tęs aštuntfinalyje

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate C grupėje Argentinos futbolininkai 2:0 (0:0) palaužė Lenkijos rinktinę, su kuria ir iškeliavo į aštuntfinalio etapo.

Lenkija – Argentina<br> AP/Scanpix nuotr.
 Lenkija – Argentina<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2022-11-30 20:45, atnaujinta 2022-11-30 22:57

38-ąją minutę teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį į Lenkijos vartus po vartininko abejotinos pražangos prieš Lionelį Messi.

Baudinio realizuoti stojo pats L.Messi, tačiau Wojciechas Szczesny atspėjo kur smūgiuos argentinietis ir įspūdingai atrėmė baudinį.

Pirmajame kėlinyje W.Szczesny iš viso atrėmė net 9 smūgius, tuo tarpu lenkai nė karto nesmūgiavo į vartų plotą.

Įvartis į Lenkijos vartus krito 46-ąją minutę. Tik prasidėjus antrajam kėliniui po Nahuelio Molina perdavimo iš dešinio krašto Alexis Mac Allisteris kamuolį pasiuntė į apatinį vartų kampą.

61-ąją minutę A.Mac Allisteris turėjo puikią progą pelnyti antrąjį įvartį, tačiau W.Szczesny sužaidė užtikrintai ir pagavo varžovo smūgį smūgiuotą kamuolį iš maždaug 11 metrų.

Galiausiai 68-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. Julianas Alvarezas įsiveržęs į baudos aikštelę atliko puikų smūgį į viršutinį dešinį vartų kampą.

Antrąją teisėjo pridėtą minutę Nicolas Tagliafico permetė kamuolį per lenkų vartininką, tačiau Jakubas Kiwioras išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Pirmąją vietą grupėje užėmė Argentina, kuri surinko 6 taškus. Tuo tarpu Lenkijos ir Meksikos rinktinės grupių etapą užbaigė su keturiais taškais, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio į aštuntfinalį pateko lenkai.

Ketvirtoje vietoje su 3 taškais liko Saudo Arabija.

Argentinos čempionatas prasidėjo ypatingai blogai. Vieni turnyro favoritų pirmose rungtynėse 1:2 nusileido Saudo Arabijai, tačiau vėliau atsitiesė 2:0 nugalėdami meksikiečius.

Lenkija pirmose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su Meksika, o antrose 2:0 nugalėjo Saudo Arabiją.