Danus pranokę Australijos futbolininkai pratęs savo žygį pasaulio čempionate

Katare vykstančiame pasaulio čempionate lemiamose D grupės rungtynėse Australijos rinktinė 1:0 (0:0) įveikė Danijos futbolininkus ir pateko į aštuntfinalį.

Danija – Australija<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 30, 2022, 4:45 PM, atnaujinta Nov 30, 2022, 7:01 PM

Pirmąsias 30 rungtynių minučių žaidimo tempą aikštėje dominavo Danijos futbolininkai, kurie į vartus smūgiavo 5 kartus, tačiau pasiųsti kamuolio į vartų tinklą nesugebėjo.

Visgi, pirmąjį kėlinį kiek geriau užbaigė įsidrąsinę Australijos futbolininkai, bet ir jiems pasiekti įvarčio nepavyko.

61-ąją minutę Australija išsiveržė į priekį. Greitoje atakoje kamuolio sulaukęs Mathew Leckie suklaidino du Danijos gynėjus ir puikiu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Danai tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo sukurti kelias pavojingesnes progas, tačiau pelnyti įvarčio nesugebėjo ir baigė savo pasirodymą pasaulio čempionate.

Kitose tuo pačiu metu vykusiose D grupės rungtynėse Tuniso rinktinė 1:0 įveikė prancūzus.

Danai čempionatą pradėjo sužaisdami nulinėmis lygiosiomis su Tuniso rinktine, o vėliau 1:2 nusileido Prancūzijos futbolininkams.

Australai pirmose grupės rungtynėse 1:4 neprilygo Prancūzijos komandai, o vėliau sekė pergalė 1:0 prieš Tunisą.