Įvarčių lietuje paskendusiame mače Šveicarija įveikė serbus ir iškovojo paskutinį kelialapį į aštuntfinalį

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionato paskutinį bilietą į atkrintamąsias iškovojo Šveicarijos futbolininkai, kurie lemiamose G grupės rungtynėse 3:2 (2:2) įveikė Serbijos rinktinę.

Šveicarija – Serbija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2022-12-02 20:46, atnaujinta 2022-12-02 23:04

Serbas Andrija Živkovičius 11-ąją minutę paleido galingą, tolimą smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į kairįjį vartų virpstą.

Xherdanas Shaqiri atsuka nugara Serbijos fanams ir rodo savo pavardę. Šveicaras 20-ąją minutę po rikošeto siunčia kamuolį į apatinį vartų kampą.

Aleksandaras Mitrovičius po Dušano Tadičiaus perdavimo nedengiamas smūgiu su galva 26-ąją minutę kamuolį siunčia į vartų tinklą ir lygina rezultatą.

Šveicarijos gynėjai nesusikalba gynyboje ir kamuolys 35-ąją minutę pasiekė Dušano Vlahovičiaus kojas. Turino „Juventus“ puolimo lyderis savo progos nešvaistė ir pelnė įvartį.

Puiki komandinė Šveicarijos ataka ir Breelis Embolo po Silvano Widmerio perdavimo 44-ąją minutę iš kelių metrų siunčia kamuolį į vartus.

48-ąją minutę Šveicarija ir vėl išsiveržia į priekį. X.Shaqiri atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kurioje Rubenas Vargas kulnu perdavė kamuolį Remo Freuleriui, o pastarasis vienu lietimu siunčia kamuolį į serbų vartus.

Per likusį laiką serbai užsidirbo 5 geltonas korteles, tačiau įvarčio pelnyti ir išsigelbėti čempionate nesugebėjo, o 4-ąją teisėjo pridėtą minutę aikštėje dar įvyko masiškas susistumdymas, kuris baigėsi tik 2 geltonomis kortelėmis.

Kitos grupės rungtynės baigėsi Brazilijos rinktinė 0:1 nusileido Kamerūnui.

G grupę laimėjo Brazilijos rinktinė, kuri surinko 6 taškus. Šveicarai su tais pačiais 6 taškais dėl prastesnio įvarčių santykio finišavo antroje pozicijoje. Treti su 4 taškais liko kamerūniečiai. Tašką iškovojusi Serbija užėmė paskutinę vietą.

Tai lėmė, jog aštuntfinalyje Brazilijos rinktinė susitiks su Pietų Korėja, o Šveicarija mes iššūkį portugalams.

Serbai pirmose rungtynėse 0:2 nusileido prieš Braziliją, o vėliau sužaidė lygiosiomis 3:3 su Kamerūnu.

Šveicarijos komandos čempionatas prasidėjo pergale 1:0 prieš Kamerūną, o antrose rungtynėse 0:1 nusileido brazilams.