Europos čempionas nereikalingas „Chelsea“ ekipai – Jorginho vasarą galės rinktis kitą klubą

Vienas Italijos futbolo rinktinės lyderių Jorginho paliks „Chelsea“ klubą. Teigiama, kad Londono komanda nepratęs žaidėjo sutarties, kuri baigiasi kitų metų birželio pabaigoje.

Jorginho 2021 m. iškovojo du titulus: su Italijos rinktine liepą laimėjo Europos čempionatą, o prieš tai su Londono „Chelsea“ klubu triumfavo Čempionų lygoje.<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Dec 27, 2022, 1:20 PM, atnaujinta Dec 27, 2022, 1:23 PM

31 metų Jorginho prie „Chelsea“ prisijungė 2018 m. vasarą.

Italas saugas buvo pagrindinis taikinys „Chelsea“ treneriui italui Maurizio Sarri, kuris žaidėją pažinojo iš darbo „Napoli“ komandoje, tikslas.

„Chelsea“ už Jorginho sumokėjo 50 mln. svarų ir 7 mln. svarų premijų.

Brazilų kilmės italas akimirksniu tapo pagrindiniu „Chelsea“ žaidėju. Saugas išsaugojo savo vietą starto vienuoliktuke, nes M.Sarri pakeitė Frankas Lampardas, o vėliau Thomas Tuchelis.

2020 m. Europos čempionas buvo pagrindinė komandos figūra – jis per ketverius laimėjo Europos lygą, Čempionų lygą, Europos supertaurę ir FIFA klubų pasaulio taurę.

Italas žaidė trijuose FA taurės finaluose ir dviejuose lygos taurės finaluose.

Jorginho šį sezoną sužaidė 19 rungtynių ir įmušė tris įvarčius.

Naujasis „Chelsea“ treneris Grahamas Poteris nori atjauninti saugų liniją. Vienas žingsnių šia kryptimi būtų atsisveikinimas su Jorginho ir sutarties pasirašymas su „West Ham United“ žaidėju Declanu Rice'u.

Italas susidomėjimo stoka tikrai nesiskųstų. Saugas galėtų atvykti į „Napoli“ arba „Juventus“.

Pranešama, kad panašaus futbolininko taip pat ieško „Barcelona“, ​​matydama jį kaip tobulą kandidatą pakeisti Sergio Busquetsą.

Jorginho „Chelsea“ gretose sužaidė 207 rungtynes ​​ir pelnė 29 įvarčius.

Didžioji dauguma jų buvo įmušti po baudinių, kurias italas visą laiką atlieka klube.