Nauji metai „Liverpool“ ekipai sėkmės neatnešė – J. Kloppo auklėtiniai krito prieš „Brentford“

Anglijos „Premier“ lygoje „Brentford“ futbolininkai pateikė staigmeną ir namuose 3:1 (2:0) įveikė „Liverpool“ komandą.

„Liverpool“ futbolininkai <br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2023, 9:54 PM, atnaujinta Jan 2, 2023, 10:01 PM

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito 19-ąją minutę. Po kampinio kamuolys atsimušė į Ibrahima Konate koją ir nuo jos įskrido į vartus.

42-ąją minutę Jurgeno Kloppo auklėtiniai praleido antrąjį įvartį. Po Mathiaso Jenseno perdavimo į baudos aikštelę tikslų smūgį su galva atliko Yoane Wissa.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ futbolininkai nuo pirmųjų minučių pradėjo spausti varžovus ir 48-ąją minutę Darwinas Nunezas puikiu smūgiu perkeldamas vartininką pelnė įvartį, tačiau dėl nuošalės šis buvo atšauktas.

Tačiau jau po dviejų minučių po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo iš dešinio krašto Alexas Oxlade’as-Chamberlainas smūgiuodamas su galva pelnė įvartį.

Nepaisant sėkmingos kėlinio pradžios „Liverpool“ futbolininkai nebesugebėjo pelnyti daugiau įvarčių, o 84-ąją minutę Bryanas Mbeumo perėmęs kamuolį iš I.Konate pelnė pergalę užtvirtinusį įvartį.

„Liverpool“ po 17 rungtynių savo sąskaitoje turi 28 taškus ir užima 6-ąją vietą. „Brentford“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir su 26 taškais rikiuojasi 7-oje pozicijoje.