„Tottenham“ išvykoje varžovams atseikėjo keturis įvarčius

Londono „Tottenham Hotspur“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Heung-Min Sonas<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2023, 8:22 AM

Ledus svečiai pralaužė antrajame kėlinyje. 48-ąją minutę po Ivano Perišičiaus perdavimo į baudos aikštelę Harry Kane’as smūgiu su galva kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Jau po 5 minučių tas pats H.Kane’as baudos aikštelėje atliko itin tikslų smūgį į kairį apatinį vartų kampą ir padvigubino savo komandos persvarą.

68-ąją minutę „Tottenham“ futbolininkai perdavimais varžovų baudos aikštelėje išardę „Crystal Palace“ gynybą ir galiausiai Mattas Doherty pelnė įvartį.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Heung-Min Sonas. Puolėjas pasinaudojo grubia gynėjo klaida ir gavęs kamuolį prieš pat vartininką šį pasiuntė į vartus.

„Tottenham“ su 33 taškais po 18 rungtynių užima 5-ąją vietą „Premier“ lygoje. „Crystal Palace“ po 17 rungtynių savo sąskaitoje turi 22 taškus ir rikiuojasi 12-oje pozicijoje.