„Mancester City“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę prieš „Chelsea“

Ketvirtadienį „Premier“ lygoje įvyko vienintelis mačas, kuriame santykius aiškinosi Londono „Chelsea“ ir dėl pirmosios vietos kovojantis šalie čempionas „Manchester City“.

„Manchester City“ ekipa.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 6, 2023, 12:23 AM, atnaujinta Jan 6, 2023, 12:25 AM

Po įnirtingos 90 minučių kovos „miestiečiai“ laimėjo 1:0. „Chelsea“ ekipa laimėjo vos 1 mačą iš aštuonių čempionato sužaistų pastarųjų akistatų.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėję „Manchester City“ futbolininkai pasižymėjo 63 minutę. Po tikslaus Jacko Grealisho perdavimo pasižymėjo Rhiyadas Mahrezas.

Įdomu, kad abu žaidėjai į aikštę išėjo po keitimo iki įvarčio likus 3 min. 39 sek.

Po šio pralaimėjimo „Chelsea“ lieka vos 10-oje vietoje.

Pepo Guardiolos auklėtiniams ši pergalė leido sumažinti atsilikimą nuo pirmaujančios Londono „Arsenal“ ekipos iki 5 taškų.