„Manchester United“ žengė į „Carabao“ taurės pusfinalį

„Manchester United“ futbolininkai „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje, namų rungtynėse 3:0 (1:0) nugalėjo „Charlton“ klubą.

„Manchester United“ žengė į „Carabao“ taurės pusfinalį<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 11, 2023, 12:32 AM

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė 21-ąją minutę, kuomet po Fredo perdavimo Anthony pasiuntė kamuolį į viršutinį kairį vartų kampą.

Nepaisant turėtos persvaros šeimininkai be perstojo spaudė varžovus, tačiau antrąjį įvartį pelnė tik 90-ąją minutę. Vienas prieš vartininką atsidūręs Marcusas Rashfordas padvigubino „Manchester United“ persvarą.

Galiausiai paskutinį tašką rungtynėse 4-ąją teisėjo minutę padėjo tas pats M.Rashfordas, kuris ir vėl pergudravo vartininką atsidūręs vienas prieš jį.

Į pusfinalį taip pat žengė ir „Newcastle United“, kuris namuose 2:0 (0:0) įveikė „Leicester City“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Danas Burnas ir Joelintonas.