Čempioniškas charakteris: „Real“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir žengė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį

Dramatišką pergalę ketvirtadienį vykusiose Ispanijos futbolo Karaliaus taurės aštuntfinalyje iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai.

„Real“ žengė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 20, 2023, 12:09 AM

Ispanijos čempionai išvykoje 3:2 (0:2) pranoko „Vallarreal“ futbolininkus ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Su problemomis „Real“ susidūrė dar pirmajame kėlinyje, kai anksti susikrovė dviejų įvarčių deficitą.

4-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Etienne Capoue, o 42-ąją min. „Vallarreal“ pranašumą padvigubino Samuelis Chukwueze.

Po pertraukos „Real“ ėmė vytis savo varžovus – 57-ąją min. atsilikimą sušvelnino Vinicius Junioras, o 69-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Ederis Militao.

Trečiąjį dūrį priešininkams dūrė ir galutinai įvykius aukštyn kojom pervertė 86-ąją min. Madrido klubą į priekį išvedęs Danielis Ceballosas.

Kitose ketvirtadienį vykusiose rungtynėse „Barcelona“ 5:0 sutriuškino „Ceuta“ ekipą.