Vilniaus „Žalgiris“ pergalingai pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

Pirmose pasiruošimo sezonui kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ po dviejų įvarčių antrajame kėlinyje 2:0 (0:0) įveikė Rygos „Metta“ komandą.

Vilniaus „Žalgiris“ pergalingai pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui<br> E. Žaldario nuotr.

fkzalgiris.lt

Jan 22, 2023, 9:58 AM

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse dėl traumų negalėjo padėti Marko Miličkovičius ir Fabienas Ourega. Pagrindinės komandos startinėje sudėtyje debiutavo Romualdas Jansonas.

Pirmajame kėlinyje komandos daug pavojingų atakų nesukūrė. Žalgiriečių gretose pačioje pradžioje arti tikslo buvo Mathias Oyewusi, bet jo spirtas kamuolys skriejo šalia virpsto.

Vėliau M.Oyewusi dar pora kartų nesėkmingai grasino varžovų vartams, pro šalį smūgiavo ir Motiejus Burba.

Kėlinio pabaigoje rimtai padirbėti turėjo ir Edvinas Gertmonas, kuris atrėmė pavojingą varžovų smūgį iš kairio krašto.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečių gretose dėl traumų pasikeitė Saulius Mikoliūnas ir Dimašas Kaškenas, o antrajame kėlinyje pasikeitė beveik visas vienuoliktukas.

Vilniečių atakos suaktyvėjo antrojo kėlinio viduryje. Iš pradžių vartams grasino Donatas Kazlauskas, o 64 min pavyko išsiveržti į priekį.

Po Mato Vareikos perdavimo iš dešinio krašto susistabdęs kamuolį krūtine iš baudos aikštelės vidurio tiksliai mušė dar vienas debiutantas Martynas Šetkus.

70 min. jau po M.Mikulėno perdavimo ataką iš arti tiksliai užbaigė pats M.Vareika.

Rungtynių pabaigoje tikslumo pritrūko M.Vareikai, V.Piliukaičio muštą kamuolį sugavo vartininkas, M.Šapola galva mušė pro šalį.

Kitas kontrolines rungtynes „Žalgiris“ sausio 25 d. žais prieš Alytaus „Dainavą“.