Italijos čempionas „AC Milan“ beviltiškai tolsta nuo lyderio

Italijos futbolo čempionas „AC Milan“ klubas pateko į nesėkmių duobę: ekipa ne tik kad nėra tarp lyderių, klubas sugeba net pralaimėti varžybų autsaideriams. Sekmadienį „San Siro“ stadione Stefano Pioli vedamas „AC Milan“ net 2:5 (1:3) nusileido 18-oje pozicijoje buvusiai „Sassuolo“ ekipai.

O.Giroud su „AC Milan“ ekipa pralaimėjo vienam iš autsaiderių.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Jan 29, 2023, 6:19 PM, atnaujinta Feb 3, 2023, 10:07 AM

Per pirmąjį kėlinį sirgaliai išvydo keturis įvarčius – pirmaujant „Sassuolo“ 2:0, 24 min. savo įvartį pelnė Olivier Giroud. Tačiau 30-ąją minutę Dominico Berardi ir vėl padidino atotrūkį iki dviejų įvarčių.

Po pertraukos 47 min. rezultatas tapo jau 4:1 – nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Armandas Lauriente.

Maža to – Matheusas Henrique 79 min. pelnė dar vieną „Sassuolo“ įvartį ir „AC Milan“ sugebėjo tik 81 min. pelnyti paguodos įvartį – pasižymėjo Divockas Origi.

„AC Milan“ krenta: turi 38 taškus ir nuo „Napoli“ atsilieka jau net 12 taškų.

Kaip ir Turino „Juventus“, kuris nusileido 0:2 (0:2) „Monza“ ekipai ir užleido jai 11-ąją poziciją.

Dar viename mače „Fiorentina“ ir Romos „Lazio“ išsikyrė taikiai 1:1.