„Arsenal“ futbolininkus įveikę „miestiečiai“ išstūmė Londono ekipą iš lyderių pozicijos

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje susitiko lyderiai. Londono „Arsenal“ futbolininkai namuose 1:3 (1:1) nusileido „Manchester City“ ekipai.

„Arsenal“ futbolininkai nusileido „Manchester City“ ekipai.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 15, 2023, 11:31 PM

Pirmieji pasižymėjo svečiai iš Mančesterio, kuomet kamuolį į vartus 24-ąją minutę siuntė Kevinas De Bruyne’as, tačiau kėlinio pabaigoje Bukayo Saka 11 metrų baudiniu rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Pepo Guardiolos auklėtiniai dominavo aikštėje ir galiausiai 72-ąją minutę po Jacko Grealisho smūgio išsiveržė į priekį.

Pergalę po dešimties minučių tiksliu smūgiu užtikrino Erlingas Haalandas. Norvegui tai buvo jau 26 įvartis „Premier“ lygoje per 23 rungtynes.

„Manchester City“ klubas po 23 mačų savo sąskaitoje turėdamas 51 tašką pakilo į pirmąją vietą.

Antroje vietoje esantys „Arsenal“ futbolininkai taip pat turi 51 tašką, tačiau yra Londono ekipa sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau.