Įvarčių lenktynėse PSG futbolininkai įveikė „Lille“ Pergalę lėmė nuostabus L. Messi smūgis

Prancūzijos futbolo čempionate sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai. Lygos čempionai namuose 4:3 (2:1) palaužė „Lille“ futbolininkus.

K.Mbappe, Neymaras ir L.Messi<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 19, 2023, 4:11 PM, atnaujinta Feb 19, 2023, 4:17 PM

Jau po 17-os minučių Paryžiaus ekipa pirmavo 2:0, kuomet įvarčiais pasižymėjo Kylianas Mbappe ir Neymaras.

Tiesa, iki kėlinio pabaigos Bafode Diakite’s įvartis leido svečiams sušvelninti atsilikimą.

Antrasis kėlinys prasidėjo Jonathano Davido ir Jonathano Bambos įvarčiais, kurie išvedė „Lille“ futbolininkus į priekį.

87-ąją minutę K.Mbappe pasižymėjo antrą kartą ir išlygino rungtynių rezultatą.

Pergalingas įvartis krito jau 5-ąją teisėjo pridėtą minutę. Lionelis Messi baudos smūgiu pataikė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

PSG po 24 rungtynių turi 57 taškus ir užima pirmąją vietą. „Lille“ su 41 tašku rikiuojasi šeštoje pozicijoje.