Mažumoje žaidęs „Atletico“ neišlaikė persvaros prieš „Real“

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį susikirto dviejų Madrido komandų keliai – kovėsi „Real“ ir „Atletico“. Mažumoje nuo 64-osios minutės žaidęs „Atletico“ baigiantis mačui išsiveržė į priekį, tačiau persvaros neišlaikė ir akistata baigėsi 1:1 (0:0).

Madrido „Atletico“ ir Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 25, 2023, 9:49 PM, atnaujinta Feb 25, 2023, 10:53 PM

Ne itin daug progų sukurtame mače 64 min. „Atletico“ liko žaisti mažumoje – raudona kortelė buvo parodyta Angeliui Correa.

Tačiau net ir mažumoje kovojusi Diego Simeone auklėtiniai sugebėjo išsiveržti į priekį, kai 78 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Jose Maria Gimenezas.

„Karališkasis“ klubas pralaimėjimo išvengė baigiantis akistatai. 85 minutę pasižymėjo aštuoniolikmetis Alvaro Rodriguezas.

Po šių rungtynių „Real“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje ir septyniais taškais atsilieka nuo čempionato lyderės „Barcelona“. Tuo tarpu „Atletico“ su 42 taškais žengia ketvirtas.

Diego Simeone kartu su Luisu Aragonesu tapo daugiausiai rungtynių visuose turnyruose „Atletico“ komandai vadovavusiu strategu – 612.

D.Simeone taip pat tapo ilgiausiai ispanų lygoje treniruojančiu treneriu – jis jau treniruoja Madrido ekipą 425 mačus.