Akibrokštas – autsaideris „Almeria“ įkirto lyderei „Barcelona“, kuri į vartus mušė vos kartą

Ispanijos futbolo čempionate – nemenka sensacija. Turnyre ramiai pirmaujantis „Barcelona“ klubas patyrė pralaimėjimą, o jį įveikė ne grandas, o tarp autsaiderių besimurkdanti „Almeria“. Katalonai išvykoje krito 0:1 (0:1)

„Almeria“ ekipa įveikė „Barcelona“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2023, 10:20 PM, atnaujinta Feb 26, 2023, 11:43 PM

Vienintelis įvartis krito 24 minutę – pasižymėjo El Bilal Toure. Po to nė vienas iš klubų nepelnė įvarčio, o įdomiausia, kad „Barcelona“ ekipa per dvikova į vartus pataikė tik kartą. Tai padarė 81 min. po keitimo pasirodęs Angelas Alarkonas.

„Mums nepavyko nieko padaryti ir todėl neturime pasiteisinimų. Pirmajame kėlinyje mums pritrūko aistros. Neturėjome jokio intensyvumo, noro laimėti – tai mane labiausiai neramina.

Atsiprašome gerbėjų. Praleidome puikią progą. Trejus metus nelaimėjome Ispanijos čempionato. Aš nesuprantu to. Mes nenusipelnėme sėkmės ir turime prisiimti atsakomybę. Aš esu labai piktas.

Po pertraukos stengėmės padaryti viską, ką galėjome, bet to neužteko, buvo per vėlu.

Pirmas kėlinys – prasčiausios mūsų sezono rungtynės. Tai mano atsakomybė. Laimei, turime pagalvę taškų persvaroje“, – per „Barca TV“ sakė vyriausiasis „Barcelona“ treneris Xavi.

„Barca“ vis dar pirma, septyniais taškais lenkdami artimiausią persekiotoją Madrido „Real“.

Tuo tarpu, „Almeria“ ekipa gavo tris taškus lyg akla višta gautų grūdą – komanda pabėgo iš iškritimo zonos ir turi 25 taškus.