K. Mbappe klube pasiekė 200 įmuštų įvarčių ribą

Prancūzijos futbolo čempionato lyderių akistatoje solidžią pergalę sekmadienį iškovojo Paryžiaus „Saint Germain“ klubas. Lionelio Messi ir Kyliano Mbappe vedami paryžiečiai išvykoje 3:0 (2:0) sutriuškino „Marseille“ ekipą.

Lionelis Messi ir Kylianas Mbappe.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 26, 2023, 11:59 PM, atnaujinta Feb 27, 2023, 12:01 AM

25-ąją minutę PSG jau buvo priekyje – po L.Messi perdavimo įvartį įmušė K.Mbappe. Po keturių minučių viskas apsivertė aukštyn kojomis – jau K.Mbappe sugebėjo atlikti gerą perdavimą ir L.Messi įmušė.

Trečiasis įvartis krito jau antrojo kėlinio 55 min. ir jį įmušė tas pats K.Mbappe.

Pelnęs du įvarčius Kylianas įmuštais įvarčiais ekipoje susilygino su legendiniu PSG žaidėju Edisonu Cavani – dabar abu turi po 200 įvarčių. Trečioje vietoje su 11š įvarčių yra Zlatanas Ibrahimovičius.

Tiesa, tarp E.cavami ir K.Mbappe yra šioks tiks skirtumas – tuos du šimtus įvarčių prancūzas įmušė per 246 mačus, o E.Cavani – per 301.

Šiame sezome K.Mbappe pelnė 29 įvarčius per 29 mačus.

Turnyrinės lentelėje PSG jau atitrūko nuo „Marseille“ 8 taškais.