Be gailesčio: „Hegelmann“ futbolininkai trimis įvarčiais pakrikštijo A lygos sugrįžėlius

Naująjį Lietuvos futbolo A lygos sezoną smagiomis nuotaikomis pradėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai. Marijampolėje vykusiame 1-ojo turo namų mače mėlynai balti 3:0 (1:0) patiesė Alytaus „Dainava“ ekipą.

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai.<br> alyga.lt nuotr.

Mar 4, 2023, 10:51 PM, atnaujinta Mar 4, 2023, 10:56 PM

Per pirmas 45 minutes aistruoliai pamatė apylygį žaidimą bei nedaug aštrių atakų.

Sykį Vincento Šarkausko ginamiems vartams pagrasino Hugo Figueredo.

Pirmasis brazilo smūgis buvo atremtas, tačiau vėliau, 40-ąją minutę, jam dėkingai atšokęs kamuolys po galingo šūvio suspurdėjo vartų tinkle.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann“ ekipa užtikrintai kontroliavo situaciją bei padvigubino pranašumą.

54-ąją minutę Didis Lutumba-Pitah prasiveržė arčiau bei surado Luaną Silvą – brazilas taikliai mušė kaire koja.

Andriaus Skerlos kariauna kiek atleido vadeles ir vos už tai nebuvo nubausta.

Po pakelto kampinio Martyno Vasiliausko smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas, o Kazeemo Aderounmu spirtas kamuolys atsimušė į virpstą.

Dainaviečiai neišnaudojo dar poros gerų galimybių ir 86-ąją minutę praleido trečią įvartį – po D. Lutumba-Pitah perdavimo pasižymėjo dubliu džiaugęsis H. Figueredo.