Galingas startas: „Kauno Žalgiris“ pirmajame A lygos sezono mače įmušė 4 įvarčius

Lietuvos futbolo A lygoje praėjusiame sezone sidabro medalius iškovojęs „Kauno Žalgiris“ šių metų pirmenybėse džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Laikinosios sostinės atstovai 1-ajame ture lankėsi Marijampolėje, kur nugalėjo vietos „Sūduvą“ 4:2 (1:1).

„Kauno Žalgiris“ nugalėjo „Sūduvą“ 4:2.<br>T. Bauro nuotr.

Mar 4, 2023, 7:07 PM, atnaujinta Mar 4, 2023, 7:12 PM

Pirmame kėlinyje daug aštrių situacijų sukurta nebuvo.

24-ąją minutę Floriano Davido smūgį atrėmė Vilius Stebrys, tačiau kamuolys atšoko nuo Aleksandro Živanovičiaus veido ir apmaudžiai įskriejo į vartus.

Netrukus po V. Stebrio klaidos F. Davidas atliko smūgį, tačiau prie vartų linijos buvęs 17-metis Tautvydas Burdzilauskas išgelbėjo komandą.

Po 11 minučių Marijampolės ekipai pavyko atstatyti pusiausvyrą: ilgą reidą su kamuoliu surengęs Aivaras Emsis jį atmetė Maksymui Pyrohovui, kuris vienu lietimu smūgiavo taikliai iš maždaug 17 metrų.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir greitai išsiveržė į priekį.

50-ąją minutę kamuolys aikštelėje atšoko Gratui Sirgėdui ir šis jį pasiuntė į buvusios komandos vartus.

Identiška situacija įvyko ir po 11 minučių, kai po Setho Sincere'o perdavimo taikliai mušė Xabi Auzmendi.

S. Sincere'as dar kartą rezultatyviai asistavo 86-ąją minutę – tada sėkmingai į artimąjį vartų kampą smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Antonas Fase.

Galutinį tašką padėjo „Sūduva“: antrą pridėto laiko minutę Jevhenas Protasovas realizavo Levano Mačarašvilio uždirbtą baudinį.