Po pasakiškų rungtynių vėl į purvą – „Liverpool“ krito prieš „Bournemouth“

Jurgeno Kloppo vadovaujamas „Liverpool“ klubas patyrė netikėtą paralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje.

„Liverpool“ krito prieš „Bournemouth“<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 11, 2023, 4:26 PM

Prieš savaitę 7:0 sutriuškinę „Manchester United“ ekipą, šeštadienį „Liverpool“ futbolininkai 0:1 (0:1) krito prieš „Bournemouth“ ekipą.

„Bournemouth“ kamuolį į svečių vartus siuntė 28-ąją minutę. Po Dango Ouatarra perdavimo Philipas Billingas iš kelių metrų pelnė įvartį.

„Liverpool“ susikūrė net kelias puikias progas pelnyti įvarčius, tačiau jomis nesugebėjo pasinaudoti.

69-ąją minutę Mohamedas Salah stojo atlikti 11 metrų baudinio, tačiau egiptiečio smūgis per stiprus ir puolėjas nepataikė į vartus.

„Bournemouth“ savo sąskaitoje turi 24 taškus po 26 rungtynių ir užima 16-ąją vietą čempionate.

Liverpulio ekipa su 42 taškais rikiuojasi 5-oje pozicijoje.