Futbolo cirkas Bolivijoje: vaizdo pakartojimus ilgai stebėjęs teisėjas pridėjo 43 minutes

Per Bolivijos futbolo čempionato 6-ojo turo mačą pirmadienį tarp „Palmaflor“ ir „Blooming“ komandų pasiektas šalies rekordas pagal rungtynių trukmę – teisėjas mačo pabaigoje pridėjo 43 minutes.

„Blooming“ komandai nepasisekė.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-03-14 11:18

Mačas vyko pliaupiant smarkiam lietui – žaidėjai taškėsi lyg baseine.

Šiame maratone „Palmaflor“ iškovojo pergalę 3:2 prieš priešpaskutinėje vietoje esančią komandą ir dabar užima trečiąją vietą.

Pergalingą įvartį Jonathanas Canete pelnė 90+38 min.

Mačo teisėjas julio Gutierrezas buvo negailestingas svečiams: paskyrė du baudinius į jų vartus 19 ir 82 min., o taip pat pašalino du žaidėjus 90+21 ir 90+28 min.

Rungtynėse netrūko dramatiškų momentų, o svečiai rezultatą išlygino 90+24 min.

Teisėjas dukart vaizdo įrašus po ginčytinų epizodų žiūrėjo daugiau nei dešimt minučių, o galiausiai pratęsė rungtynes kone iki begalybės.