„Sporting“ nutraukė „Arsenal“ žygį Europoje

Lisabonos „Sporting“ futbolininkai ketvirtadienį pateikė sensaciją UEFA Europos lygoje. Portugalijos klubas aštuntfinalyje įveikė Londono „Arsenal“ ekipą.

„Sporting“ nutraukė „Arsenal“ žygį Europoje<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 17, 2023, 1:06 AM

Pirmosios rungtynės Lisabonoje baigėsi lygiosiomis 2:2, o atsakomasis mačas Londone taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1. Visgi, baudinių serijoje „Sporting“ 5:3 pranoko „Arsenal“ futbolininkus.

Šeimininkai lemiamose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį. 19-ąją minutę Granitas Xhaka pataisė netikslų Gabrielio Martinelli smūgį ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

62-ąją minutę Pedro Goncalvesas įspūdingu smūgiu rezultatą išlygino. Saugas pastebėjo, jog Aaronas Ramsdale’as yra palikęs savo saugomus vartus ir smūgiuodamas maždaug iš vidurio aikštės sugebėjo pelnyti reto grožio įvartį.

Kovą nusikėlė į pratęsimą, tačiau ten įvarčiai nekrito ir komandos santykius aiškinosi baudinių serijoje.

Svečiai iš Lisabonos pataikė visus 5 smūgius, o „Arsenal“ komandos ketvirtąjį baudinį smūgiavusio G.Martinelli šūvį atlaikė Antonio Adanas.