Z. Ibrahimovičius įmušė įvartį, bet „AC Milan“ patyrė nesėkmę vietos pirmenybėse

Nemalonų pralaimėjimą Italijos futbolo čempionate patyrė šalies čempionės titulą ginanti „AC Milan“ ekipa. Šeštadienį Milano klubas išvykoje 1:3 (1:2) nusileido „Udinese“ futbolininkams.

Z.Ibrahimovičiaus įvartis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2023, 11:47 PM, atnaujinta Mar 19, 2023, 10:04 AM

Pirmąjį rungtynių įvartį 9-ąją min. įmušė aikštės šeimininkai. Jo autoriumi tapo argentinietis Roberto Pereyra.

Trečiąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę rezultatą išlygino 11-os metrų baudinį realizavęs Zlatanas Ibrahimovičius.

Vis dėlto „Udinese“ netrukus vėl susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį ir vos po dviejų minučių ekipą į priekį išvedė tikslus Beto smūgis.

Trečiąjį komandos įvartį 70-ąją min. įmušė Kingley Ehizbue.

Pralaimėjimą patyrusi „AC Milan“ šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje Italijos futbolo čempionato vietoje. Tuo metu „Udinese“ su 38 taškais žengia aštunta.