„Šiaulių“ futbolo klubas sutriuškino „Sūduvą“

Prieš rinktinių pertrauką pirmame „Optibet A lygos“ trejete įsitvirtino FA „Šiauliai“ – pasiektas trečias laimėjimas.

M.Kuklys.<br>FA „Šiauliai“ nuotr.

Mar 19, 2023, 4:56 PM

4-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje žaidę šiauliečiai 3:0 (3:0) patiesė trečią sykį pralaimėjusią Marijampolės „Sūduvą“.

Pergalę šeimininkai užsitikrino pirmame kėlinyje. 23-iąją minutę Eligijus Jankauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą link Danielio Romanovskio, kuris taikliai smūgiavo vienu lietimu.

Tai nebuvo viskas: 37-ąją minutę D. Romanovskis asistavo įvartį pelniusiam E. Jankauskui, o dar po 6 minučių pastarasis džiaugėsi dubliu.

Po pertraukos abi komandos įvarčių nepelnė, tad FA „Šiauliai“ džiaugėsi užtikrinta pergale. Su 10 taškų šiauliečiai turnyro lentelėje rikiuojasi antri, „Sūduva“ yra surinkusi 3 taškus.